CC3225820KSB
MFR.Part #
CC3225820KSB
JLCPCB Part #
C22469123
Description
10MHz 20@2.52MHz 8.71Ω 80mA 82uH Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS