EHE04022R2MFB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
EHE04022R2MFB
JLCPCB Part #
C49248014
Package
SMD4.5x4.2mm
Description
2.2uH 3A 52mΩ 5A ±20% SMD4.5x4.2mm Power Inductors ROHS