GSSM12501R5M2AU
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
GSSM12501R5M2AU
JLCPCB Part #
C2928320
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
1.5uH 2.8mΩ 27A 48A ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS