CC4532331KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532331KSB
JLCPCB Part #
C22469142
Description
13Ω 20@0.796MHz 330uH 4.5MHz 90mA Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS