CC4532560KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532560KSB
JLCPCB Part #
C22469150
Description
10@2.52MHz 10MHz 2.2Ω 240mA 56uH Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS