CC32251R0KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC32251R0KSB
JLCPCB Part #
C22469112
Package
1210
Description
10@7.96MHz 145MHz 156mΩ 1uH 770mA Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS