GSDE5040470M2AH
MFR.Part #
GSDE5040470M2AH
JLCPCB Part #
C2943188
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 1A 270mΩ 47uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS