EHE0603470MFB
MFR.Part #
EHE0603470MFB
JLCPCB Part #
C49248041
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.7A 2A 310mΩ 47uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS