SF0905102YPB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SF0905102YPB
JLCPCB Part #
C22365557
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5kΩ@1MHz 1mH@100kHz 310mΩ 500V 800mA 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS