ESF4532510YLB
MFR.Part #
ESF4532510YLB
JLCPCB Part #
C49247954
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 1kΩ@10MHz 1Ω 2 230mA 50V 51uH@100kHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS