CC32253R3KSB
MFR.Part #
CC32253R3KSB
JLCPCB Part #
C22469118
Description
10@7.960MHz 3.3uH 325mΩ 400mA 60MHz Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS