EHE06021R0MFB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
EHE06021R0MFB
JLCPCB Part #
C49248066
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
14A 17mΩ 1uH 7.8A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS