SH6038101YLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SH6038101YLB
JLCPCB Part #
C22469182
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
100uH 358mΩ 650mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS