CC3225270KSB
MFR.Part #
CC3225270KSB
JLCPCB Part #
C22469115
Description
125mA 15@2.52MHz 19MHz 27uH 3Ω Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS