BAS40DW-04-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BAS40DW-04-TP
JLCPCB Part #
C914263
Package
SOT-363
Description
-55℃~+125℃ 1V@40mA 2 Pair Series Connection 200mA 200nA@30V 40V SOT-363 Schottky Diodes ROHS