BAS40DW-05-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BAS40DW-05-TP
JLCPCB Part #
C6750383
Package
SOT-363
Description
1V@40mA 2 Pair Common Cathode 200mA 200nA@30V 40V SOT-363 Schottky Diodes ROHS