TC0625B3303T5E
MFR.Part #
TC0625B3303T5E
JLCPCB Part #
C95523
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS