0402WGF200LTCE
MFR.Part #
0402WGF200LTCE
JLCPCB Part #
C270629
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS