0402WGF1182TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1182TCE
JLCPCB Part #
C93752
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS