TC0350B3602T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0350B3602T5E
JLCPCB Part #
C415104
Package
0603
Description
167mW 36kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS