AS122WK0102T4E
MFR.Part #
AS122WK0102T4E
JLCPCB Part #
C2770567
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS