KM3R3M450F115A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM3R3M450F115A
JLCPCB Part #
C89794
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2000hrs@105℃ 3.3uF 3.5mm 450V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS