HV221M010E077ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HV221M010E077ETR
JLCPCB Part #
C59929
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS