SK4R7M050B070A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
SK4R7M050B070A
JLCPCB Part #
C5129462
Package
Plugin,D45xL25mm
Description
1000hrs@104℃ 25mm 4.7uF 45mm 50V ±20% 插件,D45xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS