ELE-250ETD101MF11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELE-250ETD101MF11D
JLCPCB Part #
C841698
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 2.5mm 210mA@100kHz 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS