E36D301CHN422QDA5U
MFR.Part #
E36D301CHN422QDA5U
JLCPCB Part #
C6028472
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 105mm 28.6mm 300V 4200uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS