CJSMF13CA
- MFR.Part #
- CJSMF13CA
- JLCPCB Part #
- C7499031
- Description
- 13V 15.89V 200W@10/1000us 21.3V 5uA 9.3A@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS