ESDM15VD3
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDM15VD3
JLCPCB Part #
C5295584
Package
SOD-323
Description
1 15V 1uA 204W 20V 30pF 34V 6A ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS