MURF20H60L
MFR.Part #
MURF20H60L
JLCPCB Part #
C5355170
Package
TO-220F-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.6V@20A 10uA@600V 20A 24ns 300A 45W 600V TO-220F-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS