NG8N1C0.64DC12V
Extended
Manufacturer
NF(Ningbo Forward Relay Corp)
MFR.Part #
NG8N1C0.64DC12V
JLCPCB Part #
C7473075
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10ms 12V 16V@DC 225Ω 30A 5ms 640mW AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS