NT90RHCE24CB0.9
Extended
Manufacturer
NF(Ningbo Forward Relay Corp)
MFR.Part #
NT90RHCE24CB0.9
JLCPCB Part #
C169139
Package
插件,32.5x27.6mm
Description
-55℃~+100℃、-55℃~+125℃ 10ms 110V@DC、300V@AC 15ms 24V 30mΩ 640Ω 900mW AgCdO+AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,32.5x27.6mm Automotive Relays ROHS