J115F21AL48VDCS.6
MFR.Part #
J115F21AL48VDCS.6
JLCPCB Part #
C7291232
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 40A 48V AgSnO2 插件 Power Relays ROHS