FXL1350-150-M
MFR.Part #
FXL1350-150-M
JLCPCB Part #
C7471125
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10A 15uH 30mΩ 8A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS