FAUL0618-R22MT
MFR.Part #
FAUL0618-R22MT
JLCPCB Part #
C5298217
Package
SMD,7x6.6mm
Description
220nH 22A 24A 3.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS