FDCW2012-2-481TF
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FDCW2012-2-481TF
JLCPCB Part #
C3029265
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 200mA 480Ω@100MHz 50V 550mΩ SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS