FXL0412-3R3-M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXL0412-3R3-M
JLCPCB Part #
C7471118
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
165mΩ 2A 3.3uH 3A Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS