SPM2512-100MA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
SPM2512-100MA
JLCPCB Part #
C7471171
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.2A 1.6A 10uH 330mΩ ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS