FXLA0650-220M
MFR.Part #
FXLA0650-220M
JLCPCB Part #
C21713895
Package
SMD,7x6.6mm
Description
140mΩ 2.6A 22uH 3.5A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS