MAX15007CATT+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX15007CATT+
JLCPCB Part #
C7456642
Package
TDFN-6-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V~10V 115uVrms 300mV@(50mA) 40V 50mA 66dB@(100Hz) 9uA Adjustable Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive TDFN-6-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS