MAX15007BATT+
MFR.Part #
MAX15007BATT+
JLCPCB Part #
C7451677
Package
TDFN-6-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 10uA 115uVrms 300mV@(50mA) 40V 50mA 5V 66dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive TDFN-6-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS