MAX6029EUK25-T
MFR.Part #
MAX6029EUK25-T
JLCPCB Part #
C3680077
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 137uVrms 2.5V 2.7V~12.6V 30ppm/℃ 4mA 5.75uA Fixed Series ±0.15% SOT-23-5 Voltage Reference