MAX6463XR29+
MFR.Part #
MAX6463XR29+
JLCPCB Part #
C7454293
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 14us 1V~6V 2.9V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS