MG75HF12MRC1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MG75HF12MRC1
JLCPCB Part #
C781197
Package
Bolt Mount
Description
-40℃~+150℃ 0.4nF 1.2kV 1.8V@75A,15V 105A 150A 160ns 248ns 4.9mJ 5.5nF 5V@3mA 625W 7.45mJ 780nC@15V 80ns 螺栓安装 IGBT Transistors / Modules ROHS