YJL03G10A
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
YJL03G10A
JLCPCB Part #
C699289
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2W 1.4pF 100V 140mΩ@10V 206pF 29pF 3A 3V 4.3nC@10V N-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS