MF100K06F1
MFR.Part #
MF100K06F1
JLCPCB Part #
C781127
Package
F1
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.25V@100A 100A 45ns 50uA@600V 600V F1 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS