SMDJ14AQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMDJ14AQ
JLCPCB Part #
C7462777
Package
DO-214AB(SMC)
Description
129.51A@10/1000us 14V 17.2V 1uA 23.2V 3kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS