BZX84C5V1W
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX84C5V1W
JLCPCB Part #
C968288
Package
SOT-323(SC-70)
Description
200mW 2uA@2V 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω Independent SOT-323(SC-70) Zener Diodes ROHS