SCE048XD2DB3S
MFR.Part #
SCE048XD2DB3S
Description
-40℃~+85℃ 28V~48V 2kHz 42.85mm 49.43mm 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS