SCE016LD2DP3B
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
SCE016LD2DP3B
Description
-40℃~+85℃ 2kHz 38.39mm 42.98mm 6V~16V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS