SCE016LD2VC2B
MFR.Part #
SCE016LD2VC2B
Description
-40℃~+85℃ 2kHz 42.85mm 50.8mm 6V~16V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS